Voksi - Scandinavian Childhood

Šodien VOKSI ir viena no bērnības neatņemamām sastāvdaļām Skandināvijā. Rudens un ziemas mēnešos klimatiskie laikapstākļi katram mazulim, mammai un tētim ir jūtami ik uz soļa diendienā, neatkarīgi no tā, vai tā ir gara pastaiga mežā vai īss skrējiens līdz veikalam, bērnudārzam vai pie draugiem. Laikapstākļi Skandināvijā vienmēr liek rēķināties ar vēju, aukstumu un mitrumu. Laikapstākļi vienmēr ir līdzās, kad veidojas siltākās ģimenes kopīgās atmiņas.

VOKSI vēsture sākās 1986. gadā, kad tika attīstīta pirmā soma bērnu ratiem. Kopš tā laika šis zīmols turpina radīt arvien jaunus produktus ģimenēm, liekot uzsvaru uz augstu kvalitāti, funkcionalitāti un rūpīgi izmeklētiem ražošanas materiāliem.

“Scandinavian Childhood” sevī ietver drošību, siltus acu skatus un mīlošus apskāvienus. Šodien Skandināvija nav tikai ģeogrāfiskā atrašanās vieta – tas ir domāšanas veids un dzīvesveids. Tas ir par prieku, mīlestību un kopābūšanu. Radot šos produktus, Voksi komanda vēlas nest pasaulē Skandināvijas iedvesmojošo filosofiju, piedāvājot vieglu, maigu, siltu un drošu vidi bērniem gan iekštelpu, gan āras aktivitātēm.

Voksi piedāvā augstas kvalitātes un dizaina tekstila produktus komfortablai bērnības aktivitāšu baudīšanai iekštelpās un brīvā dabā. Voksi ir ļoti pārdomāti un funkcionāli, ilgstpējīgi un videi draudzīgi produkti, kuru izstrādē Voksi komanda nekad neapstājas pie sasniegtā.